TR EN DE FR
Haftasonu Fırsatları

Uygunluğu Kontrol Et

Teklif İsteyiniz

Cevahir Hotel Asia Spa Health Club, rahatlamanız ve yenilenmeniz için size harika bir deneyim yaşatmak için tasarlandı.

1200 m² alan içerisinde, kapalı yüzme havuzu ve özel gün ışığı aydınlatma sistemi ile, dört mevsim kullanım konforu sunan Cevahir Hotel Asia Spa Health Club, bünyesindeki açık havuz imkanı ile de, siz misafirlerimize, açık alan jakuzi keyfini yaşatıyor.

Macera duşu, tazelenmenizi sağlarken, şok duşları ve kar çeşmesi, ılıklık, sauna, buhar odası ile dinlenme odaları, ısıtmalı Tepidarium yatakları, geleneksel Türk Hamamı, kese ve köpük masajı gibi seçenekler, masaj terapileri öncesinde, sizlere keyifli başlangıçlar sunuyor. Cevahir Hotel Asia Spa Health Club ile, suyun iyileştirici ve yenileyici etkisini, ruhunuzda ve bedeninizde hissedeceksiniz.

Rahatlatıcı ve hijyenik bir ortamda, profesyonel cilt bakım uzmanlarımız tarafından, kişiye özel olarak, bedeninize uygulanan, doğayı bilimle buluşturan, yüksek performanslı Africology ürünleri, en kaliteli ve saf bitki özlerinden elde edilen güçlü konsantreler, size doğal bir yaşam enerjisi katacak.

Organizasyon Başlangıç Tarihi Organizasyon Bitiş Tarihi Kişi Sayısı Talep Edenin Adı Soyadı Telefon E-mail Uygunluğu Kontrol Et